هتل مشهد هتل مشهد

معرفي هتل ها، هتل آپارتمان ها و مراكز اقامتي ايران

معرفي جاذبه هاي گردشگري گنبد هارونيه مشهد

توس قديم اثري از خود به جا نگذاشته است و تنها اثر بر جاي مانده از توس قديم بناي آجري است معروف به گنبد هارونيه كه در دهه هاي اخير به همت انجمن آثار ملي و ميراث فرهنگي خراسان مرمت و باز سازي شده است. مردم گنبد هارونيه را زندان هارونيه مي نامند. گنبد هارونيه مشتمل بر يك فضاي وسيع مربع گنبد دار به ارتفاع حدود ۲۵ متر و وسعت ۱۲*۱۲ متر است. در انتهاي گنبد هارونيه سه حجره با اتاقك با تزئيناتي شامل گچبري قرار دارند. تزئينات خارجي گنبد هارونيه منحصر به قاب هاي عمودي و ستون نماهاي طرفين ورودي مي باشد كه گنبد هارونيه را در ليست ديدني ترين هاي مشهد قرار داده است.امكانات رفاهي، نزديكي، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل پاويون مشهد هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

باغ ملي

شهرهاي قديمي ايران بيشتر يك باغ ملي دارند و مشهد نيز از اين قاعده مستثني نيست. باغ ملي مشهد خيلي بزرگ نيست و نسبت به ديگر پارك‌ها كمتر مورد بازديد مشهدي‌ها يا زائران قرار مي‌گيرد؛اما چون قديمي‌ترين پارك موجود در شهر است، ناگزيريم كه به احترام سن و سالش شرحي درباره اش بنويسيم. البته باغ ملي از نظر زيبايي چيزي از ديگر پارك‌ها كم ندارد و به ويژه اگر شما در مركز شهر باشيد و بخواهيد از شلوغي و ازدحام محيط فرار كنيد، هيچ جايي را بهتر و نزديك‌تر از باغ ملي نمي‌يابيد. باغ ملي در خيابان امام خميني يا همان ارگ قديم قرار دارد و پيش از اين ارگ قديمي شهر درون آن قرار داشته كه حالا از بين رفته است. اين باغ از موقوفات مرحوم «حاج حسين ملك» است و به همين سبب لوح سپاس از او را در مدخل باغ تعبيه كرده‌اند. امكانات رفاهي، نزديكي هتل الماس نوين مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ديدار مشهد هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

خانه ملك

خانۀ ملك كه سرآمد خانه‌هاي تاريخي مشهد است، در گذشته خانۀ «حاج حسين ملك» ثروتمند نيكوكار مشهدي بوده و حالا در دست سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري خراسان است. حاج حسين ملك را مي‌توان يكي از ثروتمندان ايران طي صد سال گذشته دانست كه ثروتش از حد و حصر بيرون بود. وي كه در مشهد و در خانواده‌اي ثروتمند به دنيا آمد، سال‌ها اجاره دار املاك و مستغلات آستان قدس رضوي بود و چون فكر اقتصادي خوبي داشت، از اين راه ثروت كلاني اندوخت. باغ‌ها و املاك ملك در خراسان و تهران در زمرۀ مرغوب‌ترين املاك كشور قرار مي‌گرفتند؛ ليكن حاج حسين بخش عمدۀ آنها را وقف آستان قدس رضوي كرد. او همچنين كتابخانه و موزۀ بزرگي را در تهران بنيان نهاد كه كتاب‌هاي خطي و اشياي نفيسش را در طول عمر خود با زحمت فراوان و با هزينۀ گزاف گرد آورده بود. اين كتابخانه و موزه اكنون در باغ ملي تهران قرار دارد و بزرگ‌ترين نيكوكارترين ثروتمند ايران به شمار مي‌رود. به هر روي، خانۀ ملك كه عمر آن از صد سال فزون نيست، از نظر شيوۀ معماري و به ويژه تزئينات آجري، بنايي بس شكوهمند و دست كم در مشهد بي‌نظير است. البته بخش‌هايي از اين خانه در گذشته ويران گرديده، اما هستۀ اصليخانۀ ملك تا به امروزه باقي مانده و به وسيلۀ سازمان ميراث فرهنگي مرمت شده است. ديدن خانۀ ملك در همۀ اوقات سال ممكن نيست و درِ آن فقط در روزهاي خاصي از سال مثل هفتۀ دولت يا هفتۀ ميراث فرهنگي به روي همگان گشوده مي‌شود. داخل خانه ملك نيز علاوه بر اتاق‌هاي‌ زيبايي‌ كه‌ دارد، محل استقرار كارگاه‌هاي مينياتور، فرش، معرق، سوزن دوزي و سفال است. با اين حال، گمان نكنيد كه از ديدن خانۀ ملك به طور كلي محروم ايد. نماي اصلي و بسيار زيباي خانۀ ملك درست رو به خيابان امام خميني (ارگ سابق) در نزديكي باغ ملي چهره مي‌گشايد و شما مي‌توانيد در هر ساعت شبانه روز آن را ببينيد و از پرداخت پول بليت نيز معاف باشيد!امكانات رفاهي، نزديكي هتل سيبا مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل الماس مشهدهنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

مدرسه عباسقلي خان

مدارس قديمي مشهد كه بسيار‌شان از آثار دورۀ صفويه بودند، سرنوشتي بهتر از حمام‌هاي اين شهر نداشتند و بيشترشان در چند دهۀ اخير خراب شدند. تعدادي از آنها جاي خود را به ساختمان‌هاي جديد در آستانۀ امام رضا (ع) دادند و برخي ديگر از نو و با شكل و شمايل جديد بنا گرديدند. در اين ميان مدسۀ عباسقلي خان از معدود مدارسي است كه نه جاي خود را به صحن و رواق داده و نه بازسازي شده. مدرسه عباسقلي خان و مسجد ضميمۀ آن در سال 8-1077 ه. ق به وسيلۀ «عباسقلي خان» نامي، كه بيگلربيگي يا بهتر بگوييم حاكم خراسان بود، ساخته شد و ازآثار دورۀ شاه سليمان صفوي است. بازديد از مدرسۀ عياسقلي خان به سبب حضور طلاب در مدرسه، بدون اجازۀ مديريت ممكن نيست، اما اگر شما روزي در ابتداي خيابان نواب صفوي به سر در بسيار زيبايي برخورديد كه پاي هر رهگذري را براي رفتن سست مي‌كرد، بدانيد آنجا مدرسۀ عباسقلي خان است؛خوشبخت‌ترين مدرسۀ تاريخي مشهد!امكانات رفاهي، نزديكي هتل الماس 2 مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل حيات شرق مشهدهنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

مسجد شاه

مسجد شاه كه به نام «مسجد هفتاد و دو تن» و آرامگاه غياث الدين ملكشاه نيزخوانده مي‌شود، از آثار دورۀ تيموريان است و مطابق كتيبه‌هاي موجود، ساختمان مسجد شاه در ماه رجب در سال 855ه. ق پايان يافته است. معمار مسجد «شمس الدين محمد تبريزي» است، اما از نام و نشان باني آن اطلاع دقيقي نداريم. تنها در يكي از كتيبه‌هاي باقيمانده عبارت «الامير ملكشاه اَعَرجَ الله مَعارِج دَولَتَه» خوانده مي‌شود كه البته براي شناخت باني بنا چندان راهگشا نيست؛ليكن سال 855 كه در كتيبه مسجد شاه آمده، مقارن است با دورۀ تسلط «ابوالقاسنم بابر» فرزند بايسنقرميرزا و نوادۀ شاهرخ تيموري برمشهد. در دورۀ اخير تعدادي قبر در مسجد شاه كشف و موجب رواج اين نظر شد كه مسجد شاه، آرامگاه يكي از امراي محلي خراسان به نام «امير غياث الدين شاه ملك» يا «ملكشاه» است. اين نظر لزوماً تنافري با مسجد بودن بنا ندارد و دفن اموات در مسجد شاه از گذشته‌هاي دور مرسوم بوده است. كتيبه‌هايي كه درمسجد شاه به چشم مي‌خورند، حاوي آيه قبله و احاديثي در فضيلت اذان و مؤذن‌اند و از اين حيث بر مسجد بودن بنا (و نه فقط آرامگاه بودن آن) صحه مي‌گذارند. مسجد شاه در خيابان خسروي و در انتهاي بازار بزرگ مشهد قرار دارد و از آنجا كه در حريم ساخت و سازهاي حرم رضوي واقع شده، فعلاً قابل ديدن نيست. اما به احتمال زياد پس از پايان ساخت و سازها براي بازديد همگان آماده خواهد شد. با اين وجود نماي بيروني مسجد شاه ، به ويزه گنبد و دو مناره ظريف مسجد شاه را مي‌توانيد از انتهاي بازار بزرگ ببينيد. امكانات رفاهي، نزديكي هتل ابريشم مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آپارتمان اميد مشهد هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

مصلا

مصلاي مشهد از آثار دورۀ صفويه است. بناي مصلا كه شامل يك ايوان بلند و دو رواق در دو سوي آن است، مطابق كتيبه‌هاي موجود، در سال 1087 ه. ق يعني در دورۀ سلطنت شاه سليمان صفوي ساخته شد. باني مصلا «نواب عالي مقام، ابوصالح» بود و معماري اش بر عهده «حاجي شجاع، بناي اصفهاني» قرار گرفت. مصلا تا گذشته‌هاي نه چندان دور صحن بزرگي داشت و در اعياد مذهبي براي برگزاري جشن و سرود مورد استفاده بود، اما بعدها بخش عمدۀ مصلاي مشهد زير ساخت و ساز رفت. اكنون فقط يك حياط از محوطۀ بزرگ مصلا باقي است و كاشي كاري‌هاي معرق و بسيار نفيسش به شدت آسيب ديده. در سال‌هاي اخير اداره ميراث فرهنگي براي مرمت مصلاي مشهد سترگ كوشش زيادي به خرج داده است تا براي بازديد عموم مهيا شود؛ليكن تازمان نگارش اين سطور بازديد از مصلا بدون اجازه از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري ممكن نيست. اميدواريم وقتي اين كتاب به دست شما مي‌رسد، محدوديت بازديد از مصلا برطرف شده باشد. مصلاي مشهد در بلوار مصلا (در امتداد خيابان نواب)قرار دارد و سازه عظيم آن از داخل خيابان قابل مشاهده است. امكانات رفاهي، نزديكي هتل ادريس مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل شبستان مشهدهنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

موزه نادري

داخل محوطه آرامگاه نادر در گوشه‌اي سنگ منشور مانند مربعي شكلي ملاحضه مي‌شود كه همان قبر نادرشاه افشار است. اما درسمت چپ آرامگاه موزه كوچكي قرار گرفته كه معروف به موزه نادري است. نادر نه دانشمند بود و نه هنرمند، بنابر اين در موزه اش خبري از ابزار و آلات نجومي و پزشكي و مهندسي و يا شاهكارهاي هنري نيست. نادر جنگاوري بزرگ بود و موزه اش نيز پر است از ابزار جنگي مختلف. چند تابلوي نقاشي نيز بر ديواره موزه نادري به چشم مي‌خورند كه صحنه‌هايي از نبرد‌هاي نادر را به تصوير مي‌كشند. اين تابلو‌ها و اشيا همگي زيرنويس دارند و مارا از توصيف كم و كيفشان بي‌نياز مي‌سازند. در سالهاي اخير يك غرفۀ كوچك ديگر به موزه نادر افزوده شده و درآن اشياي مشابه اشيا غرفه اصلي به نمايش در آمده است. اين غرفه در منتهااليه سمت راست آرامگاه قرار دارد و گاهي از چشم بازديدكنندگان به دور مي‌ماند. پس مواظب باشيد كه ديدنش را از دست ندهيد. امكانات رفاهي، نزديكي هتل ذاكر مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آپارتمان لبخند مشهدهنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

مدرسه دو در

مدرسۀ دو در به سال 843 هـ ق به وسيلۀ يكي ازامراي خراسان به نام «غياث الدين يوسف خواجه بهادر» ساخته شد وچون تا پيش از تخريب بافت تاريخي اطراف حرم درسال 1354 هـ ش، يك در به بازار زنجير ودري ديگر به محلات اطراف داشت به آن مدرسه دو در مي‌گفتند، اما اكنون يك در دارد كه درست روبروي درِ مدرسۀ پريزاد باز مي‌شود.  نام اصلي مدرسۀ دو در، مدرسۀ شاهرخيه است و 32 حجره در دو طبقه دارد كه در مقابل هر حجره يك ايوان قرار گرفته است و چهار ايوان. بزرگ نيز درچهار طرف حياط به چشم مي‌خورد. مدرسۀ دو در داراي تزييات آجري بسيار زيبا و دو گنبد در ضلع جنوبي و غربي است كه زير يكي از آنها يعني گنبد جنوبي، قبر باني مدرسه قرار دارد. با آنكه آجركاري چهار ايوان مدرسه سالم باقي مانده، اما تزييات ديوار حجره‌هايش در سده‌هاي بعد زير كاشي رفته واصالت هنري مدرسۀ دو در تا حدودي مخدوش شده است. امكانات رفاهي، نزديكي هتل پانيذ مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل پارميدا مشهد هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

كيان سنتر در مشهد

كيان سنتر خب اين پاساژ هم در مجاورت رستوران و هتل هديش كه جز يكي از گران ترين هتل داخلي مشهد محسوب مي شه قرار دارد كه مركز لوستر و لوازم تزييني خانه است.طبقه پايين كيان سنتر هم مانتو و اين جور چيزهاست.طبقه بالاي كيان سنتر هم يك فست فود بسياربسيار زيبا قرار دارد و من هم عاشق چراغ هاي ريز سقفش هستم خيلي خيلي زيبا است و  پيتزاهاي عالي هم دارد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل حلما مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ايران زمين مشهدهنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

پاساژ پروما در مشهد


پروما يكي از بهترين پاساژهاي مشهد است مركز مانتو و كيف و كفش است با قيمت هاي عالي هم چنين طبقه پايين پايين ان يك فست فود عالي هم هست و پيتزاهاي بسيار خوشمزه اي دارد. طبقه بالاي پاساژ پروما مشهد  هم يك شهربازي سرپوشيده دارد كه خيلي جالب است.گردشگران عزيز اگر پاساژ پروما مشهد  رفتيد خيلي بهتون خوش مي گذرد. در ضمن بدليجات بسيار زيبايي هم دارد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل الوند مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگبا رزرو هتل آپارتمان عليزاده مشهدهنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

خيابان احمد آباد در مشهد

خيابان احمداباد يكي از شلوغ ترين و شادترين خيابان هاي مشهد است و من خودم عاشق اين خيابان هستم داراي جنس هاي بسيار عالي با قيمتي بسيار مناسب است. گردشگران اگر بهخيابان احمد آبادمشهد آمديد ذرت مكزيكي را فراموش نكنيد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل مينو مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آوين مشهدهنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

خيابان سجاد مشهد

خيابان سجاد بهترين خيابان مشهد است و داراي بهترين مراكز خريد است.در خيابان سجاد مشهد انواع پاساژ كفش و لباس است و راستش قيمت ها بالا است. به گردشگران توصيه مي شود اگر به مشهد آمديد هيچ گاه دست خالي به اين خيابان نياييد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل بشري مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل بشري هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

خيابان عنصري مشهد

خيابان عنصري مشهدكه در آنجا نيز چند لباس فروشي داير است كه گويا ارزان فروشند. مثلا شلوار ۳۸ هزار توماني (البته اگر قيمت ها افزايش پيدا نكرده باشد.) مي توانيد هر نوع شلواري، اعم از شلوار لي، كتان، پارچه اي و جين را به قيمت سي و هشت هزار تومان خريداري كنيد. البته فروشگاه هايي كه شلوار ۳۸ هزار توماني عرضه مي كنند نيز در سطح شهر نيز وجود دارد. گردشگران مي توانند ضمن بازديد در صورت نياز خريد نمايند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل كوثرناب مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آرادمشهدهنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

خيابان ۱۷ شهريور مشهد

يكي از معروف ترين مكان هايي كه به خريد پوشاك ارزان معروف است خيابان ۱۷ شهريور است. خيابان ۱۷ شهريور مشهد نزديك به حرم امام رضا (ع) مي باشد. در واقع اگر از سمت بازار رضا بخواهيم به شما آدرس بدهيم، انتهاي بازار رضا به بلوار ۱۷ شهريور مي رسد. در خيابان ۱۷ شهريور چندين پاساژ و مركز خريد لباس در حال فعاليت هستند كه گردشگران ميتوانند از آنجا بازديد و خريد نمايند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل رازي مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل دنا مشهدهنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

بوستان چهل بازه

بوستان چهل بازه يكي از بوستان هاي جديدالاحداث مشهد است كه فاز اول بوستان چهل بازه در سال 1396 به بهره برداري رسيد. بوستان چهل بازه كه در حاشيه كشف رود (بزرگترين رودخانه فصلي مشهد) ساخته شده است داراي بخش هايي نظير درياچه ، اسكله ، ساحل ماسه اي ، آبشارهاي متعدد ، وسايل بازي كودكان و... است.اگر قصد بازديد از نمايشگاه بين المللي مشهد را داشته باشيد ، بوستان چهل بازه يكي از بهترين استراحتگاه ها در حومه نمايشگاه بين المللي است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل كوروش مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل فرهنگ و هنرمشهدهنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

مجتمع تيراندازي ماشه و مهارت

يكي از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد مجتمع تيراندازي ماشه و مهارت است. تيراندازي يكي از ورزش هاي محبوب بين مردم ايران است كه از ديرباز در كشور ما رواج داشته. از مزاياي ورزش پرهيجان تيراندازي اين است كه تمركز شما را تقويت ميكند ، با تمرين تيراندازي مي توانيد روي اهداف مهم خود متمركز شويد و براي موفقيت هدف گذاري كنيد.مجتمع تيراندازي ماشه و مهارت بزرگترين باشگاه تيراندازي خصوصي در ايران است كه در سال 96 همزمان با دهه فجر در ساغشك شانديز در نزديكي مشهدمقدس به بهره برداري رسيد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل هليا مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل مدائن مشهد هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

خانه تاريخي سالاري

خانه سالاري ؛ يكي از خانه هاي تاريخي مشهد است كه در جوار باغ موزه نادري (چهارراه شهدا ، نبش كوچه خوراكيان) قرار گرفته و اكثر زائران و شهروندان مشهدي كه از باغ موزه نادري بازديد مي كنند از وجود خانه تاريخي سالاريزيبا اطلاعي ندارند. خانه تاريخي سالاري در تاريخ ۱۲ تير ۱۳۸۴ با شمارهٔ ثبت ۱۲۰۶۹ به‌عنوان يكي از آثار ملي ايران به ثبت رسيده است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل سهندمشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل اترك مشهد هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

سرزمين موج‌هاي خروشان مشهد

سرزمين موج‌هاي خروشان مشهد كه بعنوان جديدترين پارك آبي شهر مشهد شناخته شده ميباشد ،تمامي ركوردهاي پارك هاي آبي مشهد را شكسته است و بهترين انتخاب براي سپري كردن اوقات خوش در شهر مشهد مي‌باشد.سرزمين موج‌هاي خروشانمشهد با مساحتي بيش از ۶۰٫۰۰۰ مترمربع بزرگترين پارك آبي سرپوشيده جهان ميباشد كه با ارتفاع سقف ۴۰ متري ،داراي ۴ سرسره سقوط آزاد ۲۴ متري ميباشد. يكي از ويژگي‌هاي برجسته مجموعه سرزمين موج‌هاي خروشانمشهد قرار داشتن سرزمين موج‌هاي خروشان مشهددر يكي از بهترين و استراتژيك ترين مراكز تفريحي و گردشگري ايران كه منطقه شانديز شهر مشهد ميباشد، است و همچنين دارا بودن دو سالن مجزا براي بانوان و آقايان است كه امكان استفاده همزمان خانم‌ها و آقايان را فراهم ساخته است.سرزمين موج‌هاي خروشان مشهدكه داراي نشان ملي استاندارد ايران ميباشد در مجموع داراي ۴ سرسره سقوط آزاد ۲۴ متري، ۶۳ سرسره سرعتي و مهيج ،طولاني ترين رودخانه موج در بين پارك هاي آبي مشهد و ايران ،بزرگ ترين درياچه متلاطم در خاورميانه، غار نمك ،ترامپولين، جويس شاپ، سالن ماساژ پيشرفته، سالن فوق لوكس و بسيار مجهز ايروبيك ،پارك مخصوص كودكان و مهدكودك ،بزرگترين سوناي خشك و بخار در بين پارك هاي آبي مشهد و جهان، جكوزي و حمام تركي ، بازي مهيج زيپ لاين و لذت پرواز بر فراز موجهاي خروشان ،پينت بال ليزري و تجربه واقعي ميدان جنگ با ليزرتگ و فيش اسپا ،پاركينگ ،مركز خريد ، كارواش ،رستوران ، كافي شاپ و … است كه با دارا بودن اين امكانات تفريحي ،لحظاتي ناب و بي نظير را براي مهمانان خود بوجود آورده است.گردشگران براي حضور سرزمين موج‌هاي خروشان مشهدميتوانند از راه هاي دسترسي مختلفي به سرزمين موج‌هاي خروشان برسند كه يكي از اين مسيرها از طريق مترو مشهد ميباشد كه پس از ورود به مترو مشهد بايد در ايستگاه وكيل آباد از مترو پياده شويد و از آنجا ميتوانيد به راحتي با استفاده از سيستم هاي حمل و نقل عمومي همچون اتوبوس ، ميني بوس و تاكسي كه به سمت شانديز ميروند خود را به سرزمين موج‌هاي خروشان برسانيد.براي تهيه بليط سرزمين موج‌هاي خروشان مشهد ميتوانيد بليط را از باجه‌هاي روزنامه فروشي ،وب سايت رسمي سرزمين موج‌هاي خروشانمشهد و برخي از هتل ها تهيه كنيد. لازم به ذكر است كه ساعات كاري مجموعه سرزمين موج‌هاي خروشان مشهد از ساعت ۹:۳۰ صبح الي ۲۳ مي باشد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل آرمان مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هفت آسمان مشهدهنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

پارك آبي ايرانيان مشهد

پارك آبي ايرانيان يكي از پارك هاي آبي مشهد ميباشد كه از اين پارك آبي بعنوان يكي از استانداردترين پاركهاي آبي دنيا ياد ميگردد. در پارك آبي ايرانيان مشهد براي اولين بار در ايران امكانات موج سواري با تخته فراهم شده است كه اين بخش در استخر موجي به بزرگي يك زمين فوتبال، با موج‌هايي به ارتفاع ۵/۳ متر ساخته شده كه ميتواند تجربه اي بي نظير را براي شما فراهم كند.وسعت مجموعه پارك آبي ايرانيان مشهدبه اندازه چهارده زمين فوتبال ميباشد كه از اين حيث يكي از بهترين پارك هاي آبي سرپوشيده جهان ميباشد. مشاور سازنده پارك آبي ايرانيان شركت كانادايي White Water Park ميباشد كه يكي از بزرگترين طراحان پارك هاي آبي در دنيا است.پارك آبي ايرانيان مشهد از پستي و بلندي هاي طبيعي كوهپايه به عنوان ابزاري براي خلق سرسره ها و تونل هاي پيچيده متعدد بهره گرفته است.پارك آبي ايرانيانمشهد داراي امكانات تفريحي زير ميباشد كه ميتواند لحظات خاص و مفرحي را براي ميهمانان خود بوجود آورد :پارك آبي روباز براي آقايان ،استخر موج به وسعت يك زمين فوتبال با موج‌هاي ۳٫۵متر ،موج سواري با تخته در مدرسه موج سواري ،رودخانه خروشان و آرام ،سينماي ۵ بعدي آبي ،سرسره هاي مختلف آهسته و سرعتي ،سرسره رنگين كمان ،سرسره پيچشي ،سرسره موجي ،سرسره چاله فضايي ، سونا و جكوزي ،رستوران ،كافي شاپ ، Spa براي آرامش و تمدد اعصاب و …گردشگران براي حضور در پارك آبي ايرانيان مشهدميتوانند از راه هاي دسترسي مختلفي به پارك آبي ايرانيان برسند كه يكي از اين مسيرها از طريق مترو مشهد ميباشد كه پس از ورود به مترو مشهد بايد در ايستگاه پارك ملت از مترو پياده شويد و به ابتداي بلوار امامت مراجعه كنيد و در اينجا ميتوانيد به راحتي با استفاده از سيستم هاي حمل و نقل عمومي همچون اتوبوس ، ميني بوس و تاكسي كه به سمت قاسم آباد (شهرك غرب)ميروند خود را به بلوار حجاب و پارك آبي ايرانيانمشهد برسانيد.براي تهيه بليط پارك آبي ايرانيان مشهد ميتوانيد بليط را از باجه‌هاي روزنامه فروشي ،وب سايت رسمي پارك آبي ايرانيان و برخي از هتل ها تهيه كنيد. لازم به ذكر است كه ساعات كاري مجموعه پارك آبي ايرانيان مشهد براي آقايان ساعت ۹:۳۰ صبح الي ۲۲:۳۰ و براي بانوان ۹ صبح الي ۲۲ مي باشد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل كارن مشهد ، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل جواهرشرق مشهد هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

پارك ساحلي آفتاب مشهد

پارك ساحلي آفتاب كه بعنوان بزرگترين پارك آبي طبقاتي جهان شناخته شده ميباشد ،يكي ديگر از پارك هاي آبي مشهد است كه در زميني به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع و زيربناي ۱۵۰۰۰ متر مربع و بعنوان دومين پارك آبي مشهد در سال ۱۳۹۰ به بهره برداري رسيد.پارك ساحلي آفتاب مشهد كه داراي هفت طبقه ميباشد ،از لحاظ زيربنا و تعداد طبقات بزرگترين پارك آبي طبقاتي دنيا بشمار مي رود و داراي امكانات و خدمات متنوعي ميباشد و يكي از ويژگي هاي منحصر به فرد پارك ساحلي آفتاب ،استفاده همزمان بانوان و آقايان از اين مجموعه ميباشد. بروي پشت بام پارك ساحلي آفتاب مشهد مكاني براي گرفتن حمام آفتاب براي بانوان ساخته شده است كه يكي از جذابيت هاي اين مجموعه به شمار ميرود.براي اولين بار در سطح منطقه خاورميانه ،استخر نمك اسپوتا با خواص درماني و لايه برداري پوست در پارك ساحلي آفتاب ساخته شده است در پارك ساحلي آفتاب مشهد امكانات تفريحي و جذاب زير ارائه ميگردد كه ميتواند لحظات خاص و مفرحي را براي ميهمانان خود بوجود آورد :سه استخر مجزا براي آقايان، بانوان و استخر VIP ، سرسره دوقلو (به ارتفاع ۱۸متر)، چاله فضايي (به ارتفاع ۱۷ متر) ،استخر موج (به طول ۳۵ متر )، سرسره آهسته (به ارتفاع ۱۵ متر)، رودخانه اي دور تا دور مجموعه با طول ۱۷۰ متر بهمراه دو تونل سنگي، سرسره پيچ (به ارتفاع ۱۸متر)،چشمه جوشان آب كه از دل سنگهاي غار بيرون ميزند ،سرسره سرعت (به ارتفاع ۱۸متر) و آبشاري خروشان با بيش از ۱۸ متر ارتفاع كه تمامي اين خدمات با بهترين كيفيت ارائه ميشود.همچنين در پارك ساحلي آفتابمشهد براي اولين بار در ايران، استخر مخصوص غواصي (به عمق ۱۲ متر) با نماي طبيعي ساخته شده است كه علاقمندان ميتوانند تجربه يك غواصي زيبا را در داشته باشند.بخش ديگري كه در پارك ساحلي آفتاب مشهدو براي اولين بار در خاورميانه راه اندازي شده است ،بخش سوناي ماسه ميباشد كه در تمام سال براي التيام بخشيدن به دردهاي عضلاني و مفصلي مورد استفاده قرار ميگيرد.پارك ساحلي آفتاب مشهد همچنين داراي سالن هاي يوگا، هيدروتراپي، آروماتراپي، ايروبيك، بدنسازي، ماساژ نيز ميباشد كه امكانات اين مجموعه را كامل ميكند.گردشگران براي حضور در پارك ساحلي آفتاب مشهد ميتوانند از راه هاي دسترسي مختلفي به پارك ساحلي آفتاب برسند كه يكي از اين مسيرها از طريق مترو مشهد ميباشد كه پس از ورود به مترو مشهد بايد در ايستگاه سه راه خيام از مترو پياده شويد و به ابتداي بلوار خيام مراجعه كنيد و در اينجا ميتوانيد به راحتي با استفاده از سيستم هاي حمل و نقل عمومي كه به سمت منطقه گردشگري سپاد ميروند خود را به پارك ساحلي آفتاب برسانيد.براي تهيه بليط پارك ساحلي آفتاب مشهد ميتوانيد بليط را از باجه‌هاي روزنامه فروشي ،وب سايت رسمي پارك ساحلي آفتاب و برخي از هتل ها تهيه كنيد. لازم به ذكر است كه ساعات كاري مجموعه پارك ساحلي آفتاب مشهد در براي آقايان از ساعت ۸ صبح الي ۲۳ شب ميباشد و براي بانوان از ساعت ۱۰ صبح الي ۲۳ شب ميباشد.امكانات رفاهي، نزديكي هتل معين مشهد، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل زمرد مشهدهنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر مشهد به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

:: مطالب مشابه