كرج كرج

معرفي هتل ها، هتل آپارتمان ها و مراكز اقامتي ايران

روستاي گچسر

گچسر به دليل جاذبه هاي طبيعي مانند باغ لاله ها كه در نزديكي آن قرار دارد در فصل بهار گردشگران بسيار زيادي را به خود جلب مي كند و شاهد بازديد مسافران بسياري است. از دلايل ديگر انتخاب مقصد سفري گچسر، مي توان به اين موضوع اشاره كرد كه اين روستاي گچسرگزينه بسيار مناسبي براي افرادي است كه ساكن كرج يا تهران هستند و قصد دارند مكاني نزديك را براي تعطيلات آخر هفته انتخاب كنند تا براي بازگشت به خانه راه طولاني را پيش رو نداشته باشند. روستاي گچسربا واقع شدن در جاده چالوس كه از زيباترين جاده هاي ايران است به شما اين امكان را مي دهد كه از زيبايي هاي اطراف روستا و ديدنيهاي گچسر هم لذت ببريد.با كمي فاصله گرفتن از جاده چالوس به مكاني زيبا و گردشگري گچسر مي رسيم كه سالانه شاهد خيل عظيم بازديدكنندگان است روستاي گچسربا دارا بودن جاذبه هاي طبيعي و تاريخي براي بسياري از اهالي شهر هاي اطراف شناخته شده و ديدنيهاي گچسر معروف است. روستاي گچسر كه در بخش آساراي كرج واقع شده است و در فصل ابتدايي سال داراي شرايط بسيار مناسب جوي براي افرادي است كه قصد دارند روستاي زيباي گچسر را به عنوان مقصد گردشگري خود قرار دهند. با توجه به آثاري كه در روستاي گچسر به چشم مي خورد به راحتي مي توان فهميد كه روستاي گچسر داراي قدمت زيادي است وآنچه به نظر مي رسد اين است كه قدمت روستاي گچسر زيبا و ديدني به دوران صفوي مربوط مي شود. وجه تسميه روستاي گچسرمربوط به غني بودن خاك منطقه از معادن گچ مي باشد كه آثاري از كوره هاي گچ پزي همچنان در برخي بخش هاي روستا به چشم مي خورد. از همين رو نام روستاي گچسررا گچسر نهاده اند.امكانات رفاهي، نزديكي، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگبا رزرو هتل گچسر هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كرج به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

رودخانه كردان

رودخانه كردان از رودخانه‌هاي استان البرز است كه از ارتفاعات كهار بزرگ سرچشمه مي‌گيرد. رودخانه كردان با جهت شمال شرقي- جنوب غربي از شهرستان ساوجبلاغ و نظرآباد عبور كرده و در اطراف روستاي نجم‌آباد وارد رودخانه شور مي‌شود. از شاخه‌هاي اصلي رودخانه كردان مي‌توان به دروان و برغان اشاره نمود.امكانات رفاهي، نزديكي، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو دهكده تفريحي كردان هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري استان البرزرابه همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

آبشار هفت چشمه كرج

آبشار هفت چشمه يكي از آبشارهاي استان البرز است كه در كيلومتر ۱۷ جاده كرج- چالوس و در نزديكي روستاي ارنگه و بالادست رودخانه ارنگه واقع شده است. ارتفاع آبشار هفت چشمه در حدود ۹۰ متر است و از اين نظر يكي از آبشارهاي بزرگ كشور محسوب مي شود. مسير دسترسي به اين آبشار از ميان سنگ ها و صخره ها عبور مي كند و همين امر بازديد از آبشار هفت چشمه را در فصول بارندگي با مشكل مواجه مي سازد. در اين مسير آبشارهاي كوچكي وجود دارند كه ارتفاع آن ها به ۵ متر مي رسد و با نام «هفت چشمه» خوانده مي شوند.امكانات رفاهي، نزديكي هتل مرمركرج، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل اميركبيركرج هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كرج را به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

پيست اسكي ديزين

ديزين مهم‌ترين پيست اسكي ايران و منطقه خاورميانه است كه در شهرستان كرج در استان البرز واقع شده‌ است.پيست اسكي ديزين اولين پيست اسكي در ايران است كه از طرف فدراسيون جهاني اسكي مورد تأييد براي برگزاري مسابقات رسمي شناخته شد و عنوان بين‌ المللي به خود گرفت. پائين‌ ترين نقطه از سطح دريا ۲۶۵۰متر و بلندترين نقطه آن ۳۶۰۰ متر و مسير اسكي ۷٬۵ كيلومتر است.پيست اسكي ديزين وابسته به امكانات ويژه و خاص كه شامل نكات فني مانند، شيب مسير، طول مسير، محل برگزاري مسابقات و امكانات رفاهي است.اولين دستگاه‌ هاي بالابر در سال ۱۳۴۸ در ديزين نصب شدند. ديزين ۲۳ پيست اسكي دارد كه شامل ۴ تله كابين شاله، قله، دره، چمن، ۲ تله سيژ قله و چمن، ۷ تله اسكي بشقابي شامل دوبل ماير، سي چال، گوزني، پشت ويل، مبتدي، چمن و يك تله اسكي چكشي است.امكانات رفاهي، نزديكي هتل گاجره، شرايط مطلوب، آرامش و راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل جهانگردي ديزين هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كرج به همراه دارد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/10/19 ساعت: 12 توسط:hoteliran :

:: مطالب مشابه